Vytiskni šablonu
  1. Vytiskni šablonu
  2. Pomaluj tričko na šabloně
  3. Pošli fotku šablony na kids@cupsell.pl
  4. Do mailu napiš doručovací adresu a telefonní číslo
  5. V odpvědi na mail dostaneš vizualizaci Tvého trika
  6. Spojí se s Tebou náš zákaznický konzultant aby potvrdil způsob platby a další detaily objednávky
  7. Hotové tričko Ti pošleme na adresu z mailu.
Cena trička s poštovným a balným je 899 KČ
1

Vytiskni šablonu

stáhnout šablonu

2

Vybarvi a udělej fotku

Udělěj dobrou fotku a pošli ji mailem na kids@cupsell.pl. My z Tvého projektu vytvoříme triko.

3

Hotovo

Vyrobíme a pošleme Ti jedinečné triko, které navrhlo Tvé dítě, Tvoje kočke nebo Ty sám.

 
 
Vytiskni šablonu

Jak vyberu vhodnou velikost?

V nabídce jsou dětská trička a trička unisex pro dospělé. Unisex znamená, že v nabídce nejsou trička zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže, jsou prostě jedny společné. Tabulka s velikostmi dětských tričěk jsou dole vlevo,tabulka velikosti unisexových triček je dole vpravo.

Jaký je čas realizace objednávky?

Čas realizace, od zasláním emailu s potvrzením o přijetí objednávky je maximálně 5 pracovních dnů. Po tom čase tričko bude zasláno Poštou na adresu v mailu.

Kdy obdržím zprávu na mail s potvrzením složení objednávky?

Zákaznické centrum pracují od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin. Jestli jste poslali mail v tomto časovém období, odpověď s potvrzením o přijetí objednávky obdržíte během pár hodin, nejpozději však do 48 hodin.

Jaké rozlišení má mít fotka návrhu?

Nejvyšší :). Stačí však, aby fotka byla pořízena třeba i telefonem s foťákem s 5 Mpx (megapixelů) - většina telefonů od roku 2004 ma takové foťáky. Proč je to tak důležité? Čím kvalitnější fotka (rozlišení, aby nebyla fotka rozmazaná, tmavá...), tím lépši reprodukukce návrhu, čili vytvoření ideálního potisku na tričko vytvořené Malým Návrhářem.

Musím se přihlásit abych si mohl/mohla objednat tričko?

Ne! Celý proces se opírá na emailové a telefonní komunikaci. Je to velm výhodné a jednoduché, protožed se nemusíte registrovat, vyplňovat žádné formuláře ani potvrzovat účet. Stačí poslat fotku návrhu trička na email kids@cupsell.pl a počkáte na odpověď od našeho zákaznického konzultanta.

Můžu poslat jakoukoliv fotku dětské kresby?

Ano, ale kresba musí být nakreslená na naší šabloně, kterou si můžete stáhnout (odkaz najdete na hoře) ;). Je to nutné, protože šablona je ve tvaru trička, a díky tomu Tvůj Malý Návrhář sám rozhoduje, kde mají být nejrůznější prvky kresby. Na příklad, sluníčko je po právé straně na rameni a mráček je na druhém, levém rameni, pod mráčkem je domeček a vedle něj, pod sluníčkem, je kočka, která sedí na plotě - přesně tak, ne jinak ;).

Důležité je, aby tričko mělo barevné pozadí. Ovšem, neříkáme Malému Návrháři, jak má vybarvovat vlastní tričko,jak vytvářet vlastní značku, ale je třeba mu vysvětlit, že barevné pozadí lépe vypadá,je hezčí, ale hlavně tato metoda tisku na tričkách není vytvořena pro použití bílé barvy - v místě kde je bílá barva se můžou objevit nežádané nadostatky.

Jsou nějaké pokyny, kterými se má Malý Návrhář řídit?

Neexistují žádné přísné pokyny, ale je třeba Malému Návrháři vysvětlil, že jestli u obrysu nakreslil např. žirafu nebo tam napsal něčí jméno a je velmi důležité aby tato kresbička určitě na tričku byla tak, musí takové kresby umístit dál od obrysu šablony trička. Proč? Důvodem je specifika vyrábění potisků. Při nanášení potisků na tričko návrh z šablony je mírně zvětšený (cca 2 cm), abychom mohli přesně nanést potisk na celé tričko. Proto kresbičky, které jsou nakresleny blízko obrysu šablony trička, mohou být oříznuté.

Můžu si objednat tričko telefonicky?

Abychom molhli příjmout objednávku a následně vytvořit potisk na tričko nutné je doručení návrhu na šabloně. Návrh se posílá mailem, ale určitě je třeba napsat do mailu také telefonní číslo, pro případ kdyby konzultant měl k Tvé objednávce dodatečné otázky.

Co mám napsat do mailu?

Do mailu napište adresu doručení a telefonní číslo, a nezapomeňte poslat fotku návrhu v příloze :).

Co napsat na šabloně?

Šablona je určena dítěti - na malování :). Jsou tam však místa, které je třeba vypsat:
- vybrat velikost trička
- napsat jméno Malého Návrháře
- napsat telefonní číslo

Můžu prát trička v pračce? Můžu je žehlit?

Ale jistěže :). Naše trička jsou odolné na praní v pračce dokonce při vysokých teplotách, ale abychom zachovali trvanlivost potisku (a to je ta nejcennější část) doporučujeme prát trička v teplotě maximálně do 40ti stupňů. Trička žehlete na levé straně ;).

Z jakého materiálů jsou trička?

Trička jsou vyráběna v Polsku :). Jsou z velmi přijemného na dotek spojení polyesteru a bavlny. Vnější strana trika (blíže k tělu), je tričko bavlněné. Zevní strana trika (tam, kde je potisk) je z polyesteru. Bavlněné podšití zaručuje pohodlí, polyestrová část dává tričku hladký nádech.

Jak můžu uhradit obdjednávku?

Za objednávky můžete platit přes PayPal.

Zobrazit více